Additional information
| Shipping Weight | 16 oz |
|---|---|
| Shipping Dimensions | 9 × 8 × 1 in |
| Weight | 16 oz |
| Dimensions | 9 × 8 × 1 in |
| Manufacturer | AlumiGlo |
| Product Dimensions | 63" Long |
| Product Weight | 1.8oz |
| Warranty | 1 Year Limited |
MEMORIAL DAY SALE
SAME DAY SHIPPING - TAX FREE - UP TO 25% OFF
Best Quality - Best Service - Best Prices
Original price was: $6.00.$5.00Current price is: $5.00.
Great Addition to any Handheld Flounder Gigging Light
The Shoulder Strap is perfect for attaching to any handheld flounder gigging light. The shoulder strap is adjustable and helps to support your light while walking long distances in rough water conditions. Included are (2) stainless steel mounting screws to attach to any style of handle.
| Shipping Weight | 16 oz |
|---|---|
| Shipping Dimensions | 9 × 8 × 1 in |
| Weight | 16 oz |
| Dimensions | 9 × 8 × 1 in |
| Manufacturer | AlumiGlo |
| Product Dimensions | 63" Long |
| Product Weight | 1.8oz |
| Warranty | 1 Year Limited |
Shoulder Strap
1 review for Shoulder Strap