Additional information
| Shipping Weight | 32 oz |
|---|---|
| Shipping Dimensions | 7 × 7 × 6 in |
| Weight | 32 oz |
| Dimensions | 7 × 7 × 6 in |
| Connection Type | M14 |
| Operating Voltage | 120VAC |
| Dimmable | No |
| IP Rating | IP 66 |
| Product Dimensions | 5" x 1.5" x 1.25" |
| Product Weight | 1lb |
| Warranty | 1 Year Limited |

Reviews
There are no reviews yet